Przedsiębiorstwo Wdrożeń Innowacji Gospodarczych
Business Innovating Company

Strona główna O nas Założyciel Zarząd Eksperci Referencje Aktualności KRS

O nas

Nazwa firmy odzwierciedla jej misję i cele. Jej sednem jest identyfikacja i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. W ofercie szczególną uwagę mogą zwrócić unikalne komplementarne usługi handlowe, finansowe i konsultingowe.

Przedsiębiorstwo Wdrożeń Innowacji Gospodarczych Sp. z o.o. projektuje, tworzy i wdraża oczekiwane produkty i usługi w optymalnie wydajny sposób. W ten sposób Tworzy nowe bogactwo społeczeństwa. Firma koncentruje działalność na definiowaniu i wdrożeniu strategii. Jest to przedsiębiorstwo marketingowe zajmujące się działaniami o dużej wartości dodanej. Firma zarządza przedsięwzięciami na wszystkich etapach ich rozwoju.

Wszystkie udziały należą do osób fizycznych. Głównym udziałowcem jest założyciel. Zakłada się partycypowanie pracowników w kapitale zakładowym do wartości 10%. Struktura kapitałowa firmy zapewnia sprawny przebieg procesów decyzyjnych i koncentrację na głównych kompetencjach. Jest odzwierciedleniem zaangażowania założyciela w początkowej fazie rozwoju.

 

Obecnie nasze produkty i usługi oferowane są do małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych. Oferta firmy obejmuje trzy główne domeny:

 

PWIG – usługi konsultacyjne

Projektowanie, planowanie i wdrożenie innowacyjnych przedsięwzięć. Analiza i opracowanie dokumentacji w celu uzyskania wsparcia finansowego z Unii Europejskiej oraz pozyskania kapitału z innych źródeł.

LOGO PWIG ver 3.jpg

 

Capital Assistant – rozwiązania finansowe

Głównym celem usług konsultingowych i pośrednictwa oferowanych w tej domenie jest zwykle pozyskanie kapitału potrzebnego m.in. do uruchomienia i rozwinięcia działalności, zakupu maszyn i urządzeń, budowy domu, zakupu mieszkania.

LOGO CAPITAL ASSISTANT ver 0.jpg

 

Trade Assistant – usługi handlowe

Poszukiwanie w kraju i zagranicą dostawców surowców, materiałów, półproduktów i klientów. Oferowany pakiet usług obejmuje także zarządzanie produkcją na zlecenie oraz zarządzanie procesem realizacji zleceń.

  Logo Trade Assistant.jpg

 
Copyright © 2013 Przedsiębiorstwo Wdrożeń Innowacji Gospodarczych Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt - proszę kliknąć tutaj